Piękno kobiecego spojrzenia

Uroda

Odwieczna walka płci trwa w najlepsze. A w niej, jak w tangu, ścierają się skrajne emocje. I choć tyle mówi się o niezależności i wyzwoleniu się kobiet spod męskiego jarzma, pewne rzeczy się nie zmieniają. Panie nadal pragną być podziwiane. Chcą wzbudzać zainteresowanie. Czarować, kusić, hipnotyzować…

Nie od dziś wiadomo, że ich potężnym orężem jest uroda. Przecież od pierwszego wrażenia zależy w dużej mierze to, jak potoczy się dalsza znajomość. Czasami wystarczy już jedno głębokie spojrzenie, by zagwarantować sukces damsko-męskiej relacji.

Nic dziwnego zatem, że kobiety pomagają sobie, jak mogą. Podkreślają spojrzenie kredką, tuszem i cieniem na powiece. Jeszcze lepszy efekt daje przedłużanie rzęs. I nie chodzi tutaj tylko o uatrakcyjnienie spojrzenia. Piękna kobieta to bez wątpienia kobieta pewna siebie. Taka, która zna swoją wartość, a tylko takie panie potrafią zaprezentować światu pełnię swoich wdzięków.

Przedłużanie rzęs jest więc nie tylko sposobem upiększenia ciała, lecz wpływa także na obraz duszy. Oczy są jej zwierciadłem. Chyba warto uatrakcyjnić jego ramę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *