Nowoczesne i stylowe wyposażenie łazienki w naszym domu lub mieszkaniu

Aby podołać zmieniającemu się stylowi w wyposażeniu łazienek musimy obserwować targi i spotkania branżowe. Jednak kto z nas ma na tyle czasu i chęci. Dlatego może warto od czasu sprawdzić ofertę sklepów z wyposażeniem i odwiedzić projektantów wnętrz, aby się więcej dowiedzieć o trendach w projektowaniu wnętrz, a zwłaszcza łazienek.

Ostatnio jakiś czas temu postanowiłem napisać artykulik: Łazienka jako miejsce wypoczynku i relaksu w którym zachęcałem do spojrzenia na to pomieszczenie łaskawszym okiem i nie tylko przez pryzmat użyteczności. W czasie moich poszukiwań znalazłem ciekawe rozwiązania i markowe firmy.

Na pewno w pierwszej kolejności musimy zająć się płytkami ceramicznymi do naszej łazienki. Warto się zastanowić nad Atlas Concorde (http://www.mitra.rzeszow.pl/plytki/atlas-concorde) która jest jedną z czołowych marek na rynku jeśli mamy zamiar zakupić płytki.

Przykładowe zdjęcia: (źródło: http://www.mitra.rzeszow.pl/)


No i następnym punktem jest wyposażyć nasze nowe lub remontowane pomieszczenie w ceramikę sanitarną, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystać z produktów Azzurra (http://www.mitra.rzeszow.pl/ceramika/azzurra) lub Kerasan (http://www.mitra.rzeszow.pl/ceramika/kerasan.)

Oczywiście żadna łazienka nie może się obyć bez wyposażenia jakim są wanny oraz brodziki z kabinami prysznicowymi. Tutaj z pomocą przychodzi nam Marca Corona (http://www.mitra.rzeszow.pl/plytki/marca_corona).

Przykładowe zdjęcia: (źródło: http://www.mitra.rzeszow.pl/)

Nie masz ochoty by w Twojej łazience znalazły się płytki ceramiczne, a chcesz aby były tam tylko duże płyty ceramiczne w takim wypadku mam taką propozycję: Laminam (http://www.mitra.rzeszow.pl/plytki/laminam).

Przykładowe zdjęcia: (źródło: http://www.mitra.rzeszow.pl/)

To są tylko moje propozycje, na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych rozwiązań. Jeżeli macie jakieś propozycje lub chcielibyście uzupełnić ten wpis, oddaje do waszej dyspozycji komentarze poniżej artykułu. Bawcie się i wyrażajcie swoje opinie na temat mojego małego zestawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *