Deweloper 2 Grupa M-T-B (Kraków/Wieliczka)

W dniu dzisiejszym znalazłem kilka informacji na temat dewelopera budującego obiekty mieszkalne oraz handlowe w Wieliczce (pewnie już powoli można mówić że jest to już Kraków) i okolicach. Deweloper 2 Grupa M-T-B prowadzi kilka inwestycji równocześnie i są to:

Krótka charakterystyka firmy:

Jak już wspomniałem 2 grupa M-T-B zajmuje się różnymi projektami, które mają zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów obecnych jak i przyszłych. Każda z naszych inwestycji to przemyślany ukierunkowany na klienta projekt. W ich ofercie znajdują się obiekty mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, pawilony handlowo – usługowe i inne. Zauważając wysoki potencjał miasta Wieliczka inwestują głównie w tym miejscu.

Standardy 2 grupy M-T-B

  • Elastyczna oferta,
  • Atrakcyjne lokalizacje,
  • Oferta dostosowana do potrzeb klientów,
  • Ciekawa architektura,
  • Funkcjonalność realizowanych inwestycji,
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Wysoki standard realizowanych obiektów,
  • Atrakcyjne ceny.

Więcej szczegółów o ofercie firmy: http://www.2grupamtb.pl/

Nowe mieszkania w Wieliczce

Osiedle Klasno to oferta skierowana dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także dla każdego, kto ceni sobie kameralność w bliskim sąsiedztwie centrum. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Jasnej w Wieliczce. Osiedle jest umiejscowione na tyle atrakcyjnie, że mimo bliskości rynku głównego w Wieliczce (zaledwie 900m) i dogodnego dojazdu do Krakowa inwestycje otacza duża ilość terenów zielonych i licznych atrakcji.

„Osiedle Klasno” to zespół mieszkaniowy z wygodnymi, dobrze doświetlonymi mieszkaniami. Zróżnicowany metraż mieszkań, balkony, tarasy, ogródki oraz antresole pozwalają na wybór najdogodniejszej opcji dla każdego klienta.

Ponieważ wiemy jak bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa, by sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy Osiedle, które będzie ogrodzone, strzeżone oraz monitorowane.

Więcej: http://www.osiedleklasno.pl/

Unikalna koncepcja architektoniczna galerii handlowej

Założeniem projektu inwestycji Galeria NaCl było stworzenie miejsca przyjaznego potencjalnym klientom, skupiającego w jednej lokalizacji punkty pozwalające na zaspokojenie ich zróżnicowanych potrzeb. Charakterystyczną cechą obiektu jest jego nowatorska, niekonwencjonalna bryła (kształt kryształu soli). Unikalna koncepcja architektoniczna poza wrażeniami estetycznymi pozwala na zoptymalizowanie wartości użytkowej obiektu.

Więcej: http://www.galerianacl.com/

Domy z bali w Czechóce

Charakterystyczną cechą domu z bali są jego walory estetyczne wynikające z zastosowania tradycyjnego materiału jakim jest drewno. Dom z bali to szeroka gama możliwości aranżacji wnętrz od rozwiązań tradycyjnych nawiązujących do stylu góralskiego po rozwiązania nowoczesne. Gwarancja optymalnej gospodarki cieplnej budynku to jeden z głównych walorów praktycznych domów z bali. Naturalny materiał bazowy połączony z fachową pracą specjalistów z dziedziny budowy domów z bali stanowią czynniki przedkładające się na uzyskanie domu przyjaznego zarówno jego mieszkańcom jak i otoczeniu.

Dom zlokalizowany jest w miejscowości Czechówka oddalonej 20 km na południe od Krakowa. Kameralna okolica, bliskość natury stanowią kluczowe atuty inwestycji. Dogodnością lokalizacji jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z miastami Kraków, Wieliczka, Dobczyce. W pobliżu znajduje się stok narciarski Siepraw Ski oraz Panorama Jeziora Dobczyckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *